+ 370 610 91091centrumeducatus@gmail.com

ASTROLOGO PATARIMAI

Astrologai dažniausiai įspėja žmones apie sunkius jų gyvenimo periodus, apie sudėtingus santykius su partneriais, apie galimus diplomatinius konfliktus, apie nesėkmes versle. Susiję tai su biosferos, galinčios būti harmoninga arba atvirkščiai, būsena.

Žinoma, kad negatyvus kosminis fonas pažadina žmogaus sieloje nerimą, niūrumą, agresiją, nenumaldomą veiklos siekį. Deja, dažniausiai pasiekiami negatyvūs rezultatai.

Palankios dienos skatina žmogų pramogauti, pastūmėja ramiems ir maloniems užsiėmimams, veikia raminamai. Darbai tokiomis dienomis sekasi, pirkiniai būna sėkmingi, šeimoje visi patenkinti vienas kitu.

Visa tai galima numatyti ir išmokti valdyti savo emocijas bei padaryti savo gyvenimą harmoningą. Yra posakis – „Padėk Dieve“. Valstietis žino, kada jam sėti, jis pasirenka laiką, kada pati gamta jam padeda. Gamtos dėsnių pažinimas, gamtos ženklai suteikia jam tokios patirties.

Jeigu jūs pasidarysite Soliar (Jūsų gyvenimo įvykių nuo gimimo datos metams prognozę), tai jūs galėsite planuoti savo gyvenimą stengdamiesi išvengti negatyvių tendencijų arba su jomis dirbti ir tokiu būdu neutralizuoti jų negatyvų poveikį bei pasinaudoti pozityviais momentais, juos sėkmingai realizuojant, kai „Dievas jums padeda“.

Žmones dažniausiai jaudina sveikata, vaikai ir šeiminės problemos.

Astrologas, išmanantis medicininę astrologiją, panašiai kaip aiškiaregis, gali nurodyti potencialius sveikatos sutrikimus ir juos pašalinti.

Astrologas, gerai išmanantis astropsichologiją, panašiai kaip psichoanalitikas, padės jums išspręsti jūsų psichologines problemas, atsikratyti kompleksų, išsivaduoti iš depresijos ir nurodys sėkmingą jūsų galimybių realizavimo kryptį.

Ypač gaila vaikų. Kuo anksčiau tėvai sužino apie savo gimusio vaiko intelektinius, dvasinius, fizinius duomenis, tuo anksčiau jie suvokia, kokį didelį vaidmenį vaiko gyvenime atlieka auklėjimas. Kuo anksčiau jie atskleis jo potencialias galimybes, lavins jo gebėjimus ir gabumus, tuo palankiau susiklostys ne tik vaiko, bet ir pačių tėvų likimas. Net su „problemiškais“ vaikais galima daryti stebuklus, koreguojant jų elgesį, jeigu apie negatyvą žinotume gimimo momentą. Tokią konsultaciją jums gali suteikti tik astrologas.

Astrologija – didis mokslas, bet ne visi žmonės tampa žymūs. Astrologijoje, kaip ir kiekvienoje senovės profesijoje, galima sutikti genijų, taip pat ir šarlataną, kartais paprasčiausiai silpną arba savanaudį žmogų.

Jeigu vienas gydytojas jums negalėjo padėti, jūs ieškote kito, bet neneigiate medicinos kaip mokslo.

Patariame turėti tokį požiūrį ir į astrologiją. Ji labai daug gali, bet į astrologą, kaip ir į gydytoją, reikia kreiptis ne vieną kartą per gyvenimą. Astrologą būtina pasirinkti pagal jo profesionalumo savybes. Jei jis grubus, kategoriškas, kalba nesuprantamai ir iš aukšto, tai jis ne tas, kuo dedasi.

Mūsų centras jums garantuoja profesionalumą, supratimą, rūpestingą ir jautrų jūsų problemų supratimą.

Labai dažnai žmonės nori kreiptis į astrologą pagalbos ir prašo asmeninės konsultacijos. Jie nežino, kad nesudaręs Horoskopo ir detaliai jo neišanalizavęs astrologas neturi apie ką kalbėtis su klientu. Šis procesas daug darbo reikalaujantis ir pakankamai ilgai trunkantis – ypač, jei astrologas daro prognozę ateičiai.

Bet kuris tyrimas prasideda nuo bendro horoskopo sudarymo, iš kurio ryškėja charakterio bruožai, stipriosios ir silpnosios asmenybės pusės, realizacijos galimybės visuomenėje, sveikatos problemos ir panašiai. Todėl, jei žmogus nusprendė užsiimti savimi, savo gyvenimo, santykių, sveikatos analize, – jam būtina iš pradžių užsisakyti bendrą horoskopą. Tai žemėlapis, kuriuo keliaujant galima daug sužinoti apie save. Bendras horoskopas – tai išeities taškas (schema), be kurio negalimi kiti žingsniai: sudaryti prognozę ateičiai, atsakyti į konkrečius klausimus, daryti suderinamumo horoskopus ir t. t.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.