+ 370 610 91091centrumeducatus@gmail.com

ASTROLOGO NUOMONĖ

Klausimas – „Ar galima užsakyti vaiko lytį?“

Užsakyti vaiko lytį teoriškai galima.

Dar senovėje astrologai praktiškai neklysdami galėjo parinkti dienas norimos lyties gyvybei užmegzti.

Apie vaiko lyties nustatymą rašė astrologai Viljamas Lili, Ptolomėjus ir kiti. Šiuolaikiniai astrologai, rimtai užsiimantys šiuo klausimu, nepasakos apie savo įdirbį ir neatskleis savo paslapčių.

Vakarų medikai, susipažinę su astrologija, jau XX amžiaus 90-ųjų metų viduryje pastebėjo, kad moterų pastojimo galimybės ir vaikų gimimas priklauso nuo atitinkamos Mėnulio stadijos. Praktiniais šios srities tyrimais užsiėmė čekų ginekologas ir psichiatrijos daktaras Judžinas Jonas, kuris perskaitė senovės babilonų-asirų tekstą, o jame buvo rašoma apie pastojimo priklausymą nuo mėnulio fazės.

Daktaras Judžinas Jonas turėjo astrologijos žinių ir priklausė grupei mokslininkų astrologų, kurie save vadino kosmobiologais. Jau po kelerių intensyvaus tyrinėjimo metų jis galėjo suformuluoti pirmąsias fundamentalias savo teorijos taisykles, susijusias su vaiko lyties planavimu, pastojimu ir vaisiaus gebėjimu išgyventi.

Jo metodas efektyvus planuojant vaiko lytį. Beje, šiuolaikiniai medikai arba apie tai nežino, arba paprasčiausiai ignoruoja, vadindami astrologiją melagingu mokslu, pamiršdami, kad Hipokratas irgi buvo astrologas ir niekada nepradėdavo gydyti ligonio, nesudaręs jo horoskopo.

Astrologas, išmanantis medicinos astrologiją, tikėtina galės padėti klientui planuojant būsimojo kūdikio lytį. Tačiau duoti garantijų greičiausiai mažai kas išdrįstų, kadangi tyrimų šioje srityje yra mažai.

Šiuolaikinė medicina nesusijusi su astrologija. O sąlygų, kurių reikia laikytis, pernelyg daug. Be to, ne viskas priklauso ir nuo moters. Procese dalyvauja ir vyras. Jo gebėjimai dėl pastojimo ir sveikatos būklė irgi svarbūs.

Kinų astrologija irgi turi vaiko lyties nustatymo metodų. Šiam tikslui kinai naudojasi taip vadinamąja ,,pastojimo lentele‘‘. Kinų mėnesiai nesutampa su vakarų kalendoriaus mėnesiais. Todėl tas, kuris naudojasi šia lentele, turi būti įsitikinęs, kad apskaičiavimai atlikti atsižvelgiant į kinų mėnulio mėnesius.

Mano praktikoje nebuvo iš klientų prašymų dėl vaiko lyties ‚,užsakymo‘‘. Šiuo metu daug moterų kreipiasi dėl pastojimo, kai šioje srityje kyla problemų. Tokių problemų gali kilti dėl įgimtų priežasčių, kurios lengvai  nustatomos sudarant medicinos horoskopą, arba problemų gali kilti dėl to, kad moteris tam tikrą laiką naudojo kontraceptines priemones. Žinoma, būtina atkreipti dėmesį ir į partnerio horoskopą. Kiekvienu konkrečiu atveju detaliai analizuojami abiejų partnerių medicinos horoskopai, nustatomos problemos priežastys, taip pat klientams būtina mediciniškai pasitikrinti. Buvo atvejų, kai mano pagalba buvo naudinga ir klientai tapę ilgai laukto ir norėto mažylio tėvais išgyveno džiaugsmą.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.