+ 370 610 91091centrumeducatus@gmail.com

Natalinė astrologija

Natal

Natalinė astrologija dirba su žmogaus gimimo korta, pagal kurią aprašo visą jo gyvenimą iki pat senatvės. Jūs galite ja naudotis norėdami geriau suvokti save: suprasti savo asmenybės psichologinį tipą, identifikuoti emocinius poreikius ir ištirti mąstymo procesus. Gimimo korta atskleidžia vidinį potencialą. Žinodami savo charakterio stipriąsias ir silpnąsias savybes Jūs galite iš karto pamatyti galimybes vystytis ir gebėti jomis teisingai pasinaudoti. Natalinė astrologija taip pat taikoma konsultuoti žmonėms, kuriuos domina konkretūs gyvenimo aspektai – tarpusavio santykiai ir karjera.

Pranašavimo astrologija

predictive

Jau daugelis žmonių kartų naudoja astrologiją ateičiai nuspėti. Iš tiesų planetos neiššaukia vienų ar kitų gyvenimo įvykių, bet sukuria jiems prielaidas. Astrologai ilgai stebėjo planetų judėjimo ir Žemėje vykstančių įvykių sutapimus. Kasdieninio planetų judėjimo stebėjimo, o po to apskaičiavimo jų poveikio Jūsų saulės ženklui arba visos natalinės kortos dėka astrologas–pranašautojas gali numatyti įvykius, atpažinti galimas permainas ir nurodyti atsiradusias kliūtis ar galimybes Jūsų kely. Žinodami, kas Jūsų laukia ateity, Jūs galite protingai panaudoti būsimas permainas savo gyvenime.

Psichologinė astrologija (Astropsichologija)

Psychology

Žmonės skuba pas astrologą kritiniais jų gyvenimo momentais. Jie siekia susigaudyti situacijoje, iš naujo įvertinti savo galimybes ir rasti išeitį iš sudėtingos padėties. Todėl daugelis astrologų savo meną glaudžiai sieja su psichologijos žiniomis. Išmokę teisingai ir kitaip reaguoti į įvykius ir žmones Jūs galėsite kontroliuoti savo elgesį ir visiškai atskleisti savo potencialą. Astropsichologija atskleidžia žmogaus temperamentą, jo charakterį, būdą ir charakteringus bruožus, jo intelektą, talentą ir gabumus, polinkius ir pomėgius, jo profesinį orientavimą ir profesiją iš pašaukimo.

Sinastrinė astrologija (Tarpusavio santykių astrologija arba partnerystės astrologija)

Synastry

Sinastrine vadinama astrologijos rūšis, kuri užsiima žmonių tarpusavio santykiais poroje ar kolektyve. Ji ieško suderinamumo sąlyčio taškų, kad įveiktų tarpusavio santykių sunkumus ir rastų kelius į nuoširdų artumą tarp žmonių. Vien tik partnerio saulės ar mėnulio ženklo žinojimas leis geriau suprasti to žmogaus asmenybę, taip pat Jūsų santykių vystymosi dinamiką. Gilesnei mylimo žmogaus asmenybei permanyti reikia ištirti jo gimimo kortą.

Medicininė astrologija

Medical

Medicininė astrologija tiria atitikimus tarp kosmoso ritmų ir žmogaus organizmo ritmų. Leidžia išsiaiškinti silpniausias vietas žmogaus organizme, nustato, kuriais gyvenimo metais gali pasireikšti ligos prielaidos, padeda teisingai gydyti ir laiku užkirsti kelią ligai. Medicininio astrologo svarbiausias uždavinys – nustatyti ligos pradžios momentą. Po to šiam laikotarpiui sudaromas horoskopas, jis padės rasti pagrindinę ligos priežastį, kuri dažniausiai yra stresas arba įtampa, energijos atsargų išsekimas, nedidelis disbalansas ir gyvenimo sunkumai. Kaip dalį viso gydymo astrologai naudoja gydomąsias žoleles ir homeopatines priemones.

Karminė astrologija

Karmic

Į klausimus, iškeltus dabartinio gyvenimo, karminis astrologas atsakymų ieškos praėjusiuose gyvenimuose. Praėjusių gyvenimų horoskopas nurodys mūsų nuopelnus, nuodėmes ir sukurtus mūsų elgesio modelius, kuriuos žmogus pasiima kartu persikūnydamas iš vieno pavidalo į kitą. Ši astrologijos sritis padeda žmonėms suprasti nuolatos besusiklostančias tarpusavio santykių schemas, savo pašaukimą, šeiminį gyvenimą, taip pat nutraukti pasikartojančių negatyvaus elgesio modelių virtinę ir peržengti griežto natalinio horoskopo ribas.

Chorarinė astrologija

Horary

Chorarinė astrologija geba duoti vienintelį atsakymą į konkrečius klausimus, pavyzdžiui: „Ar reikia man pirkti šį namą?“ arba „Ar vesiu šią merginą?“. Klausimo uždavimo momentu sudaromas horoskopas, po to naudodamas tam tikrus metodus astrologas gauna atsakymą.

Elektinė astrologija

Electional

Elektinė astrologija užsiima tikslaus laiko momento parinkimu teisingiems veiksmams. Jeigu pradedantysis verslininkas nori rasti tinkamą momentą naujai veiklai organizuoti, tai astrologas sudarys horoskopus eilei galimų datų ir ras pačią palankiausią astrologinę situaciją.

Pasaulinė arba mundinė astrologija

Mundane

Astrologijos sritis, tirianti šalių, miestų likimus, politinius ir ekonominius įvykius. Pasaulinė astrologija talpina savy specializuotas sritis – finansinę ir politinę astrologiją – ir užsiima pasaulinių įvykių ir socialinio–ekonominio vystymosi sričių numatymu. Pakankamai tiksliai astrologai nuspėja kapitalo ir akcijų judėjimą, todėl daugeliui verslininkų verta įsiklausyti į jų patarimus.

Meteorologinė astrologija

Meteorology

Astrologijos sritis, tirianti įvairių kosminių veiksnių ryšius su klimato formavimusi Žemėje, orą atskiruose regionuose su galimu gamtos kataklizmu.

Agrarinė astrologija

agrarrian

Būdama viena iš seniausių astrologijos mokslo šakų ji rekomenduoja, kada ir ką sėti ir sodinti.

Verslo astrologija

Business

Verslo astrologija – sparčiai besivystanti šiuolaikinė senovės mokslo sritis. Daugelis verslininkų turi savo astrologus, kurių didžioji dalis sudarydama horoskopus naudojasi seniausiais metodais. Taigi įstaigos astrologui gali duoti užduotį remiantis horoskopu sudaryti perspektyvaus darbuotojo psichologinį portretą, numatyti finansines ir rinkos tendencijas arba duoti patarimą, kada geriau pirkti ar parduoti nuosavybę.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.